Ивайло Дражев поиска помощ от феновете на Локо и Ботев

9411
1

Ивайло Дражев поиска санкции за администрацията на БФС, показа справка на Buras24.bg. Припомняме, че още след провеждането на Конгреса миналата седмица футболният опозиционер се закани да предприеме мерки и обяви, че Министерството на младежта и спорта трябва да отнеме лиценза на БФС заради редица нарушения.

В понеделник Ивайло Дражев възнамерява да се обърне към феновете на ЦСКА, Левски, Локомотив ПД, Ботев ПД , Пирин Бл и всички останали с призив за протести пред Министерски съвет за отнемане спортния лиценз на БФС поради нарушения на Закона за младежта и спорта.


Припомняме, че на 16 февруари за четвърти пореден път Борислав Михайлов бе избран за шеф на футболния съюз с 463 гласа.


Още по темата: Избори за президент на БФС
Всички новини по темата: (227)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).