Ботев с победа и равенство срещу ЦСКА-София

07:20 / 03.02.2018
4333
Юношите на Ботев записаха победа и равенство в контролни срещи с ЦСКА-София. Двата мача, които противопоставиха набори 2003 и 2005, се играха на изкуствения терен на базата на "канарчетата" в Коматево.

В първия двубой един срещу друг се изправиха юношите до 13 години на двата тима. Срещата завърши със заслужена победа с 2:0 за жълто-черните, като пловдивчани надиграха тотално своя съперник и можеха да постигнат още по-убедителен успех. Попаденията, които паднаха след красиви удари от средна дистанция, вкараха Габриел Златанов и Асен Митков.

Във втория мач сили премериха формациите до 15 години. Двубоят завърши без победител, като двата отбора си отбелязаха по един гол.

Гостите откриха резултата в средата на първата част, но малко по-късно Бисер Бонев изравни, завършвайки добра комбинация в атака на ботевистите. След почивката головите положения бяха малко и резонно срещата завърши без победител.