Ботев U19 удари лошо Свобода (Пещера) в контрола

13:59 / 20.01.2018
4436
Ботев U19 разгроми с 5:0 представителния отбор на Свобода (Пещера) в контролна среща. Двубоят между "канарчетата" и деветите в класирането на Югозападната Трета лига се игра на изкуствения терен на базата в Коматево.

Жълто-черните се справиха без проблеми със съперника си, като още до почивката имаха четири гола аванс. Две попадения реализира Георги Стайков, а по веднъж се разписаха Мартин Татаров и Василен Марков.

В 60-ата минута на мача в състава на пловдивчани бяха извършени 11 смени, като в игра се появиха футболистите от формацията до 17 години.

До края на срещата падна едно попадение, което бе дело на родения през 2002 година Иво Казаков.