Затягат дисциплината в Локо, глобяват всички с наднормено тегло
Старши треньорът на Локомотив Пловдив Бруно Акрапович ще продължи да държи на дисциплината и точността и през пролетта. Босненският наставник на "смърфовете" е раздал на всеки един от играчите план за подготовка по време на почивните дни.
Акрапович е бил категоричен, че всеки един футболист, явил се за първата тренировка на 10 януари с наднормено тегло, ще бъде глобяван, твърди "Тема спорт". Акрапович ще продължи да залага на ранните тренировки. Те далеч не са по вкуса на голяма част от играчите.
Закъснелите за заниманието на 10 януари, и то без уважителна причина, също ще понесат санкция.
Както Plovdiv24.bg вече информира своите читатели, Локо ще бъде на лагер в Турция от 25 януари до 10 февруари. Там ще бъдат изиграни 4 контроли и още 2 в България.