Локо удари Рилецо с 3:0 в Говедарци, Главчев с първи гол

Коментари (1)
17:46 / 04.10.2017
3914
Локомотив Пловдив победи третодивизионния Рилски спортист с 3:0 в контролна среща, която се игра на базата в село Говедарци.

Точни за "смърфовете" бяха Симеон Райков, Дани Кики и Петър Главчев. Неофициален дебют за тима направи най-новото попълнение Раян Фрикеше.

В 39-ата минута на двубоя Локо откри резултата. Симеон Райков реализира за 1:0 след прецизно изпълнен пряк свободен удар от 25 метра.

В 50-ата минута Локомотив удвои своята преднина. Влезлият като резерва през втората част Дани Кики наказа за втори път противника след дузпа за 2:0.

Крайното 3:0 оформи юношата Петър Главчев в последната минута.

Локо отправи 12 точни удара към противниковата врата срещу нито един за Рилецо.

В петък възпитаниците на треньора Войн Войнов ще изиграят още един спаринг - срещу Струмска слава (Радомир).