Тежка загуба за Пълдин, клубът набира футболистки за всички възрасти

09:00 / 03.10.2017
2428
ЖФК "Пълдин" допусна поражение с 0:8 от тима НСА в мач от третия кръг на женското първенство по футбол. По програма срещата трябваше да се играе в село Труд, но двубоят се проведе на стадиона на софиянки.

Състезателките на Ангел Славов изиграха добра първа част, като резултатът на почивката бе 0:1. През второто полувреме наставникът на пловдивчанки направи шест промени и това повлия значително на играта и съответно на крайния резултат.

Треньорът на ЖФК"Пълдин" заяви, че е доволен от представянето на девойките и поясни, че приоритет е футболистките да подобряват играта си, а не толкова резултатите и класирането.

Следващата седмица пловдивчанки отново играят в София. Този път техен съперник ще бъде "ЛП Суперспорт".

От ръководството на ЖФК "Пълдин" припомниха, че продължава набирането на състезателки във всички възрастови групи. Всеки, който проявава интерес, може да се свърже с треньора Ангел Славов на телефон 0876 66 87 47.