Неделев начерта пътя пред Ботев

5543
3

Звездата на Ботев Тодор Неделев сподели, че главната цел на "канарите" е влизане в първата шестица на първенството.
"Един колектив сме, отношението е еднакво към всички. До трети предварителен кръг в Лига Европа стигнахме, натрупаха се мачове. В първенството не започнахме добре, но след отпадането от Европа започнахме да мислим за шампионата и в последните мачове мисля, че се представяме по-добре и се надявам да продължаваме с победите", заяви Неделев.
"На всички отбори ще им е доста трудно с нас. Пред нас единствената цел е, ако може да влезем в шестицата, ще гоним и купата, все пак сме носители, но най-важното е да влезем в шестицата", допълни атакуващият халф.


Още по темата: Ботев - Марица, контрола 06/10/17
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!