Киров: Нямаше я емоцията, но победата е хубава
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров обяви, че за него няма спокойствие и е важно отборът му да продължи да трупа точки, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Ето какво каза Белия след успеха с 3:0 над Локо в дербито на Пловдив:
"Абсолютна заслужена победа за нашия отбор. Контролирахме мача през цялото време. Създадохме и още положения, а и в защита се справихме перфектно".
"Не е приятно да се играе без публика, няма я емоцията".
"Виана вдигна висока температура, но до два-три дни ще е готов".
"Хареса ми контрола на топката в нашия отбор, харесаха ми комбинациите в атака".
Гледайте цялото изказване на Киров в прикаченото видео!
Този браузър не поддържа видео елемента.