Киров: Нямаше я емоцията, но победата е хубава

4557
4

Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров обяви, че за него няма спокойствие и е важно отборът му да продължи да трупа точки, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Ето какво каза Белия след успеха с 3:0 над Локо в дербито на Пловдив:

"Абсолютна заслужена победа за нашия отбор. Контролирахме мача през цялото време. Създадохме и още положения, а и в защита се справихме перфектно".

"Не е приятно да се играе без публика, няма я емоцията".

"Виана вдигна висока температура, но до два-три дни ще е готов".

"Хареса ми контрола на топката в нашия отбор, харесаха ми комбинациите в атака".

Гледайте цялото изказване на Киров в прикаченото видео!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Ботев - Локо 24/09/17
Всички новини по темата: (33)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).