Неделев: Започваме да се сработваме отпред и отзад
Халфът на Ботев Тодор Неделев призна, че основната цел на тима му е да влезе в първата шестица, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Ето какво каза талантът от Белозем след победата над Локо с 3:0 в градското дерби:
"Феновете се радват на нашата игра. Започваме да се сработваме отпред и отзад".
"Имаме мач по-малко, надявам се да си го вземем. Ако го направим, ще натрупаме точки и ще можем да влезем в шестицата".
Вижте изказването на Неделев в прикачения файл!
Този браузър не поддържа видео елемента.