Патриотизъм на Лаута за националния празник

3822
2

Фенове на Локомотив Пловдив изобразиха герба на България в административната сграда на стадиона в квартал Лаута. Това бе направено по случай днешния национален празник - 109 години от Независимостта на България!
Лъвовете и националният девиз "Съединението прави силата" ще съпътстват преди всеки мач играчи и треньори, които ще се отправят от тунела към терена за поредната битка на зеления килим. Гербът ще напомня и на всички локомотивци, че от родината по-скъпо няма, написа по този повод официалният сайт на черно-белите.


Още по темата: Ботев - Локо 24/09/17
Всички новини по темата: (33)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!