Киров: Поддадохме се на пресата на съперника, това ни пречупи
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров - Белия призна, че пресата на Лудогорец се е оказала фатална за неговия тим и е довела до загубата в Разград.
Ето как наставникът на "канарчетата" коментира поражението с 1:2 на "Лудогорец Арена".
"През второто полувреме се поддадохме на пресата на съперника и допуснахме грешки при изнасянето на топката. Това ни пречупи, а и повлия върху самочувствието на съперника. Трябваше да играем по-директно".
"Не беше реално да опитваме с къси подавания да излезем от пресата. Имахме намерението да владеем топката по-често, но това се получи само донякъде. Няма как да не играем открито. Затворим ли се, не може да разчитаме на успех".
"Финалите, които спечелихме срещу Лудогорец, са различни от шампионатните срещи. Не можем да правим сравнение между тях".