Отново гаф с официална информация от Лаута

5075

Официалният сайт на феновете на Локомотив Пловдив излезе с официално изявление. Поводът този път е поднесена грешна информация ... от официалния сайт на клуба.
Припомняме, че само преди дни на Лаута се стигна до унизителната ситуация да се обявява официално привличането на Амаду Сукуна, а впоследствие той подписа с Черно море.
Plovdiv24.bg публикува текста без редакторска намеса.
Фенклубът на Локомотив наистина е обсъждал възможното приемане на кмета Иван Тотев в редиците си. През годините на своето управление, г-н Тотев нееднократно е помагал на любимия ни клуб. Ние, локомотивците, сме признателни хора и като такива винаги ще помним неговите жестове.
Длъжни сме обаче да заявим, че във Фенклуб Локомотив Пловдив не е взимано решение за покана към г-н Тотев за членство, както побърза да обяви официалният сайт на клуба. Оставяме на клубното ръководство да реши, как да санкционира служителя си, наредил на пресслужбата да напише невярната информация.
Подчертаваме, че с настоящата декларация не търсим конфронтация с кмета на Пловдив и не омаловажаваме неговите усилия за развитието на спорта в града. Към г-н Тотев оставаме с най-добри чувства.


Още по темата: 90 години Локомотив
Всички новини по темата: (159)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).