Ботев вкара 7 гола на израелци за едно полувреме

Коментари (2)
13:39 / 09.08.2017
3525
Ботев постигна разгромна победа с 8:0 над Макаби Петах Тиква в контролна среща при юношите до 17 години. Мачът се игра в две полувремена по 40 минути на един от естествените терени в Банско, където двата тима са на подготовка.

"Жълто-черните" вкараха само едно попадение през първата част, но след почивката израелският тим рухна и допусна още 7 гола.

Голмайстори за жълто-черните станаха Благовест Данчев (23), Даниел Иванов (41), Петър Дашев (47), Иван Василев (52), Иво Казаков (55, 65), Даниел Иванов (67), Станислав Шопов (80).

Следващата контрола на Ботев е днес от 18:00 часа срещу Дунав (Русе).