Симеон Райков игра за Локо, изпробваха четиримата чужденци

6185
8

Треньорът на Локомотив Войн Войнов проведе снощи учебна игра на главния терен на Лаута. Футболистите бяха разделени на два отбора, като "зелените" победиха "белите" с 2:1 в две полувремена по 25 минути.

В спаринга се включиха и присъединилите се към тима чужденци. Това са гърците Димитриос Воснакидис и Анатонис Рамос, белгиецът Елияким Нгандоли и камерунецът с френски паспорт Ахил Флоберт Аланга. Трениращият с отбора Симеон Райков също взе участие.

Учебната игра пропуснаха Дани Кики, Димитър Везалов, Пауло Серджо и Павлин Евтимов, които се готвеха на облекчен режим.

В неделя "черно-белите" гостуват на ЦСКА-София. Срещата е насрочена за 20:00ч. на стадион "Българска армия".


Още по темата: ЦСКА - Локо 06/08/17
Всички новини по темата: (41)

Виж коментарите (8)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!