Симеон Райков игра за Локо, изпробваха четиримата чужденци
Треньорът на Локомотив Войн Войнов проведе снощи учебна игра на главния терен на Лаута. Футболистите бяха разделени на два отбора, като "зелените" победиха "белите" с 2:1 в две полувремена по 25 минути.
В спаринга се включиха и присъединилите се към тима чужденци. Това са гърците Димитриос Воснакидис и Анатонис Рамос, белгиецът Елияким Нгандоли и камерунецът с френски паспорт Ахил Флоберт Аланга. Трениращият с отбора Симеон Райков също взе участие.
Учебната игра пропуснаха Дани Кики, Димитър Везалов, Пауло Серджо и Павлин Евтимов, които се готвеха на облекчен режим.
В неделя "черно-белите" гостуват на ЦСКА-София. Срещата е насрочена за 20:00ч. на стадион "Българска армия".