Христолов обеща да изплати премиите следващата седмица

4068

Футболистите на Ботев за пореден път са получили обещание от президента на клуба Димитър Христолов, че ще си получат през следващата седмица дължимите три премии. Това съобщиха от клубната управа. Тогава заплати щели да получат и треньорите и служителите на клуба. Утре "жълто-черните" футболисти трябва да заминат на лагер в град Баня, който ще продължи до 28-ми януари. Там "канарчетата" ще изиграят първата си контрола, като техен съперник ще бъде Левски (Карлово) на 21-ви януари.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!