Шекероски изтощи футболистите на Локо, Пашов с първа тренировка

4088
5

Представителният тим на Локомотив започна подготовката си за първия си мач в първенството. "Черно-белите" гостуват в първия кръг на Етър (Велико Търново) този петък (14.07) от 18:45.

Вчерашното занимание се проведе на помощния терен. Футболистите бяха изтощени от кондиционния треньор Михайло Шекероски, а след това преминаха към тактическата част от заниманията.

Първа тренировка с отбора направи защитникът Георги Пашов. Очаква се скоро бившият футболист на Славия и Монтана да подпише договор със "смърфовете".


Още по темата: Етър - Локо 14/07/2017
Всички новини по темата: (47)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).