Утре плащат в Ботев (Пд)

3318

Футболистите на Ботев (Пловдив) ще получат утре дължимите им пари, съобщи президентът на клуба Димитър Христолов. Той добави, че няма поводи за безпокойство относно финансовото състояние на клуба и няма да се стигне до бойкот на играчите относно дължимите им пари. "Жълто-черните" футболисти имат да получават по една заплата и три премии. Димитър Христолов призна, че от ЦСКА са платили част от трансферната сума за привличането на Дормушали Саидходжа и Йордан Минев. Именно с получените пари Димитър Христолов ще се издължи на футболистите, треньорите и служителите на клуба. Според непотвърдена информация цялата трансферна сума, която Ботев трябва да получи за двамата си играчи е 550 000 евро. Димитър Христолов добави, че все още няма развитие на сделката за продажбата на Ботев.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!