Ботев към феновете: Респект за всички, които минаха през девет планини в десета

4835
1

Ръководството, спортно-техническият щаб и футболистите на ПФК Ботев изразяват своята благодарност към привържениците на тима за подкрепата в двубоя срещу Партизани в Тирана.
Ето какво се казва в официалното съобщение на "канарчетата":

Респект за всички, които, както гласи поговорката, минаха през девет планини в десета, за да бъдат близо до отбора и да дадат на футболистите допълнителна увереност в първия мач от новия сезон, който Ботев започна на европейската сцена.

Благодарности и за всички, които стискаха палци за успешен старт на европейското приключение от всички краища на света!

С нетърпение очакваме втория мач в Бургас, с надеждата да си осигурим море от положителни емоции и поредния футболен празник. Заедно!

Благодарим!
САМО БОТЕВ!


Още по темата: Ботев в Лига Европа 2017
Всички новини по темата: (158)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).