Неделев: Хубаво ще е да не паднем, искам да вкараме гол
Халфът на Ботев (Пд) Тодор Неделев се качи в отлично настроение в клубния рейс на път към Истанбул, откъдето "канарите" летят до Тирана за мача срещу Партизани от първия предварителен кръг на Лига Европа.
Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че Неделев все още няма картотека за Лига Европа, но от щаба на "канарчетата" се надяват това да стане в последния момент.
"Искам да вкараме гол. Ще е хубаво да не паднем, пък ако може да бием, естествено, че ще сме много щастливи", заяви Тодор Неделев.
"Най-хубаво е да играеш мачове на европейската сцена. Дай Боже, да минем първи, втори кръг", каза пък капитанът на Ботев Лъчезар Балтанов.