Край на надеждите на Гришо за Топ 10 преди Уимбълдън

4135
3

Григор Димитров загуби на полуфинал на турнира на тревни кортове в Куинс Клъб, Лондон. Най-добрият български тенисист отстъпи с 5:7, 6:3, 2:6 от Фелисиано Лопес след два часа игра.
Срещата беше прекъсвана на два пъти заради дъжд, а след последната точка левичарят от Испания взе реванш, макар и частичен, за поражението от Димитров на финала в същия турнир преди 3 години.
Загубата сложи край на надеждите на Григор Димитров да се завърне в Топ 10 на ранглистата преди Уимбълдън.
Следващият турнир, на който ще видим в игра Димитров е именно Уимбълдън, където българинът ще бъде сред поставените играчи. Двубоите от основната схема започват в понеделник - 3 юли.


Още по темата: Григор Димитров, сезон на трева 2017
Всички новини по темата: (7)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!