Григор Димитров на полуфинал в Лондон!

5129

Григор Димитров продължава чудесното си представяне в силния тенис турнир в "Куинс клъб" в Лондон, който е от категория АТР 500. Най-добрият наш тенисист се класира за полуфинала, след като победи Данийл Медведев с 2:1 сета - 6:3, 3:6, 6:3.
Двубоят приключи за час и 45 минути, въпреки че руснакът се контузи в рамото още по време на загрявката.
За място на финала Гришо ще спори с победителя от мача между Томаш Бердих и Фелисиано Лопес.


Още по темата: Григор Димитров, сезон на трева 2017
Всички новини по темата: (7)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!