Впечатляващ обрат и четвъртфинал за Гришо в Лондон

4764

Григор Димитров спечели втора победа на сингъл в силния тенис турнир в "Куинс клъб" в Лондон, който е от категория АТР 500. Първата ни ракета постигна впечатляващ обрат срещу французина Жулиен Бенето и го елиминира с 4:6, 6:3, 6:4.
Двубоят продължи почти два часа, като това бе успех №4 на Гришо над 35-годишния ветеран, който е 87-и в световната ранглиста.
Така Григор Димитров, който е поставен под №6 в основната схема, вече е на четвъртфинал. Там негов съперник ще бъде победителят от двубоя между Даниил Медведев (Русия) и Танаси Кокинакис (Австралия).


Още по темата: Григор Димитров, сезон на трева 2017
Всички новини по темата: (7)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!