Коко Динев се връща с гръм и трясък във футбола!

11603
10

Бившият собственик на Локомотив Пловдив Константин Динев може да се окаже спасителната сламка за закъсалия Нефтохимик, научи ексклузивно Burgas24.bg.

Бизнесменът, който се слави както с любовта си към футбола, така и със слабостта си към родни фолк диви, се е свързал изненадващо с изпълнителния директор на "шейховете" Николай Тодоров" и е изявил готовност да купи Нефтохимик.

Новината е добре дошла за община Бургас, която е собственик на 83% от акциите, за Павел Бошнаков, който остана последният мохикан в борбата за спасяването на клуба, както и за цялата бургаска общественост.
Доколко сериозни обаче са намеренията на Коко Динев - предстои да разберем.

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!