Четирима от чужденците напускат Академик, но вижте кой остава
Четирима от чужденците напускат баскетболния Академик Бултекс 99, научи Plovdiv24.bg. През новия сезон за пловдивчани няма да играят американците Джордан Семпъл, Оскар Белфийлд и Шахид Дейвис, както и черногорецът Милорад Шатулович.
Ръководството на клуба обаче успя да задържи американския гард Шакир Смит, който се разбра с шефовете за нов договор. Със сигурност в Академик Бултекс 99 за новия сезон остава и една от българските звезди - Васил Михайлов.
Подготовката за новия сезон ще стартира в средата на август, а дотогава ще се работи усилено по привличането на нови попълнения, разбра още Plovdiv24.bg.