Гимнастичката Невяна Владинова спечели злато и сребро в Барселона

1551

С поредна победа ни зарадва гимнастичката Невяна Владинова. Талантливата българка спечели четири медала на международния турнир по художествена гимнастика в Барселона.

Владинова започна със стабилна игра на обръч и топка и получи съответно 18.000 и 17.800 точки. На бухалки тя допусна две сериозни грешки и бе оценена с 16.100, а на лента бе безапелациоона и спечели златния медал с прекрасна игра и оценка от 18.500, съобщава Gong.bg.

Най-стабилна в 4-те уреда се оказа представителката на домакините от Испания - Наталия Гарсия, която спечели шампионската титла в многобоя, а след нея се нареди Невяна Владинова.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!