Киров: Най-важното е, че зарадвахме хилядите ни фенове

4880
5

Треньорът на Ботев Пловдив Николай Киров бе изключително щастлив след победата над Лудогорец, която донесе Купата на България на неговия тим след 36-годишно прекъсване.

Ето какво каза специалистът след края на финала в София:

"Абсолютно заслужена победа, вкарахме два гола, изпуснахме още няколко. В края изпитвахме затруднения, особено след като Моци заигра като централен нападател".

"Аз и преди казах, че формулата за успеха е дисциплината. Най-важното днес бе, че зарадвахме тези наши фенове на стадиона, а и още хилядите пред телевизорите".


Още по темата: Ботев - Лудогорец, финал за Купата на България 2017
Всички новини по темата: (64)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!