Факлата в Коматево излезе 300 лева

3181

Дисциплинарната комисия към БФС наказа Ботев (Пд) с глоба от 300 лева заради поведението на феновете по време на мача с Берое.
Тогава от агитката на жълто-черните, намираща се в Южната трибуна на базата в Коматево, запалиха една факла.
Освен това защитникът Виктор Генев ще пропусне плейофния реванш с Берое заради натрупани 5 жълти картона.


Още по темата: Ботев - Берое плейофи
Всички новини по темата: (12)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!