Наздраве за 186!

8762
8

Мартин Камбуров се отблагодари подобаващо на своите съотборници от Локомотив за рекордния си 186-и гол, който той отбеляза снощи при победата с 2:1 над Левски, разбра Plovdiv24.bg.

Императора покани всички в отбора да празнуват заедно в известно пловдивско заведение.

Камбуров си направи селфи заедно с "черно-белите", а публикувайки снимката, написа: "Наздраве за 186 ...".


Още по темата: Локо - Левски 12/05/17
Всички новини по темата: (12)

Виж коментарите (8)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!