Бий, за да те уважават! Ансамбълът ни отново покори върха!

13025
4

Такова нещо не беше се случвало. За първи път Българската художествена гимнастика има своите кралици в индивидуалния многобой на Световна купа, както и в ансамбъла.
След златото на Невяна Владинова и среброто на Катрин Тасева, последва нов грандиозен успех от надпреварата в столичната зала "Арена Армеец".
Ансамбълът ни в състав Симона Дянкова, Елена Бинева, Лаура Траатс, Мадлен Радуканова и Теодора Александрова спечели златните медали в многобоя с 36.550 точки.

Втори останаха грациите на Украйна с 36.050 точки, а бронзовите медали заслужи Беларус, с развен резултат с Швейцария.

Така от четирите Световни купи досега нашите момичета грабнаха златотото в многобоя в 3 от тях.

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!