Гонзо подсили Морето с двама бивши футболисти на Ботев (Пд)

4447
2

Треньорът на Черно море Георги Иванов - Гонзо вече работи сериозно по селекцията за новия сезон.

Пловдивският специалист се договори с двама бивши футболисти на Ботев (Пд), които ще подсилят отбора през след края на сезона.

Това са Мариян Огнянов и Орлин Старокин. Постигната е договорка и с тъмнокожия френски бранител Илиас Хасани, информира Гонг.

Мариян Огнянов в момента е в Нефтохимик, но договорът му с бургазлии изтича.

Орлин Старокин пък се подвизава в Пирин, а Хасани носи екипа на Верея.

В момента Гонзо усилено търси нападател, крило и опорен халф.

Наставникът ще направи сериозна чистка в редиците на варненци след последния мач за сезона.

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!