Треньорът на Ботев: Винаги има повод за притеснения

3604

Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров - Белия призна, че отборът е играл слабо при поражението от Монтана с 1:2.

Ето какво заяви Белия след края на срещата в Ловеч:

"Бяхме разконцентрирани в крайната защита. За първи път от Нова година насам видях такова поведение в отбрана. Винаги има повод за притеснения, когато губим. Днес липсваше головият пас и головият удар. Нашата група е много завързана и нищо не е сигурно до последния момент".


Още по темата: Монтана - Ботев 30/04/17
Всички новини по темата: (2)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!