КПБП: Бъдете в Коматево и не пропускайте поредната магия в жълто и черно

2967
1

Клуб на привържениците на Ботев Пловдив публикува надъхващо обръщение към "жълто-черните" фенове преди днешния реванш срещу Верея за Купата на България.
Ето какво се казва в призива на КПБП:
Ботевисти, публиката на Ботев изигра своята роля миналата седмица, но нека не забравяме, че днес е поредната битка, която трябва да спечелим.
Жълто-черният тим излиза в реванш от турнира за Купата на България днес от 18:00 ч. на базата в Коматево. Нека всички, отбор и публика, рамо до рамо извървим пътя до финала!
Ние сме готови, бъдете там и не пропускайте поредната магия в жълто и черно!


Още по темата: Верея - Ботев, полуфинал за Купа България
Всички новини по темата: (29)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).