Басейн "Младост“ няма да работи с граждани през уикенда заради състезание

2850

Общинският плувен басейн "Младост" няма да работи свободно с граждани на 22 и 23 април (събота и неделя).
Причината е, че ще там ще се проведе традиционният Международен турнир по плуване "Младост 2017", в който тази година участие ще вземат над 300 състезатели.
Входът за зрителите е свободен, уточни отговорникът на комплекса Александър Радев.


Още по темата: плуване сезон 2016/2017
Всички новини по темата: (20)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!