Голям провал за Гришо в домашния му турнир

2826
3

Григор Димитров изигра пореден разочароващ двубой. Най-добрият наш тенисист приключи твърде рано участието си в Мастърс турнира в Монте Карло, където той живее.
Гришо загуби още първия си мач срещу германския квалификант Ян-Ленард Щруф (Гер) с 6:4, 3:6, 2:6. Двубоят бе от втория кръг на надпреварата и продължи близо 2 часа.

Това бе четвърта поредна загуба за Григор Димитров. Той имаше златна възможност да се завърне в Топ 10 на световната ранглиста, но я пропиля.


Още по темата: Григор Димитров в Монте Карло 2017
Всички новини по темата: (3)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!