Фенове на Локо разпънаха знаме на мач в Англия

4386
2

Фенове на Локомотив Пловдив разпънаха националния трибагреник с емблема на любимия им клуб по време на футболен мач в Англия.

Членове на "черно-бялата" фракция "London Crew" бяха на трибуните на "Портмън Роуд", където изгледаха дербито от Чемпиъншип между Ипсуич и Нюкасъл, завършило 3:1 за домакините.

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!