Иван Горанов: Изненада ме отсъствието на феновете (видео)
Защитникът на Локомотив Пловдив Иван Горанов коментира пред репортер на Plovdiv24.bg бойкота на феновете на отбора. Както вече информирахме нашите читатели, Трибуна Бесика остана празна при снощната загуба с 1:2 от ЦСКА.
"Тежък момент за нас. Мисля, че само ние сами може да излезем от тази ситуация. Срещу ЦСКА се раздадохме, но не се получи. Съдийството е без коментар, вие сами видяхте за какво става въпрос.", заяви Иван Горанов.
"Феновете винаги са били с нас. Мен лично ме изненада отсъствието им от Трибуна Бесика. Надявам се да се върнат на стадиона и да ни подкрепят", допълни още бранителят на Локо.
Гледайте цялото изказване на Горанов в прикаченото ни видео!