Позор за Локо! Ще има сътресения в клуба!

Коментари (121)
19:17 / 09.04.2017
17153
Локомотив Пловдив се представи изключително срамно и позорно и загуби от Левски с 0:5 гостуването си на Герена. Това бе първи мач в първата шестица за черно-белите, които вече са в твърде негативната серия от 5 поредни двубоя без успех.

Освен това възпитаниците на треньора Едуард Ераносян прекъснаха друга своя успешна серия от 4 поредни срещи срещу Левски без поражение.

Напълно логично след края на мача Ераносян хвърли оставка!

Футболистите в черни фланелки сякаш нямаха никаква мотивация да играят. Със сигурност след този двубой в клуба ще настъпят сериозни сътресения, освен напускането на треньора, прогнозира Plovdiv24.bg.

Днес на Герена черно-белите се "пуснаха от хорото" още през първото полувреме, когато инкасираха 3 гола.

Левски откри още в 12-ата минута при първата си по-сериозна атака. Антонио Аниете получи добър пас пред наказателното поле, направи един финт и с удар по земя прати топката в долния десен ъгъл на вратата за 1:0. При ситуацията вратарят на Локо Ясин Ел Харуби не се намеси по най-добрия начин.

Последваха единствените добри минути за черно-белите, които чрез капитана Мартин Камбуров отправиха на 3 пъти опасни удари към вратата на домакините, но не успяха да изравнят резултата.

В 21-ата минута Локо изпусна идеална възможност за гол. След разбъркване в пеналта на Левски Дино Мартинович чукна топката назад към Веселин Марчев. Той отправи бомбен шут с десния крак, но топката профуча на сантиметри от гредата в аут.

Така се стигна до 36-ата минута, когато всичко за пловдивчани свърши, след като Божидар Краев вкара за 2:0. Нападателят засече от въздуха с десния крак подаване на 17-годишния Станислав Иванов.

Точно две минути по-късно Краев реализира второто си попадение в мача, вкарвайки за 3:0 след асистенция на Аниете.

Второто полувреме започна също трагично за пловдивчани. В 52-ата минута Божидар Краев оформи своя хеттрик. Нападателят направи резултата 4:0, засичайки с крак центриране отдясно на Бабатунде Адениджи.

Минута по-късно нова безобразна грешка в отбраната на Локо доведе до чиста ситуация за левски, но Адениджи разтресе гредата.

Левски не спря да се забавлява и в 70-ата минута Божидар Краев заби 4-ия си гол в мача след поредното смехотворно разиграване на защитниците на Локо.

Ясин Ел Харуби, Шоко, Димитър Везалов, Кирил Котев (46- Павел Виданов), Иван Горанов, Стефан Йефтоски (67- Димитър Велковски), Мигел Луке, Веселин Марчев (67- Дани Кики), Парвиз Умарбаев, Дино Мартинович, Мартин Камбуров.