Феновете на Ботев: Събираме средства за двата полуфинала с Верея

3940
1

Клуб на Привържениците на Ботев Пловдив разпространи важно съобщение до своите съратници относно предстоящите два полуфинални мача за Купата на България срещу Верея.
Plovdiv24.bg публикува текста без редакторска намеса:
Скъпи ботевисти,

Стартираме кампания за набиране на средства за двата полуфинални мача, с които да създадем неповторима атмосфера и да дадем крила на своите футболисти по пътя им за финала на Купата на България. Нека всеки отдели според възможностите си. Начините са няколко:

По банков път:

Сдружение "Клуб на привържениците на Ботев Пловдив"
BG11UNCR70001522124939
swift (bic): UNCRBGSF

Или по Paypal: paypal@kpbp.bg

Може да дарите и в магазина на ул. "Нестор Иванов" 1 , където ще има поставена урна за целта. Оставете имената си ако искате да бъдат обявени при финансовия отчет.


Още по темата: Верея - Ботев, полуфинал за Купа България
Всички новини по темата: (29)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).