Джамбазки след резила: Подавам оставка, по-добре да разпуснем отбора

4300

Треньорът на Монтана Атанас Джамбазки хвърли оставка веднага след срамното 1:7 срещу Ботев.
"Футболистите ми нямаха грам желание за игра. Не мога да си обясня как мислят да продължаваме. Аз лично искам да се извиня на нашите фенове. Подавам оставка. Вече съм взел решение и ще помоля шефовете да преустановим отношенията си", каза наставникът на Монтана.
"Поемам вина, но и играчите трябва да се замислят какво правят на терена. По-добре да разпуснем отбора и да играем с юноши до края. Това днес беше безотговорно поведение, срам за футбола", допълни специалистът.


Още по темата: Ботев - Монтана 31/03/17
Всички новини по темата: (26)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).