Национална тенис лига открива сезона в Пловдив

1906

Национална тенис лига ще проведе първия си турнир за сезона на 8 и 9 април в Пловдив, на кортовете на ТК "Локомотив".

Турнирът включва форматите:

- индивидуално мъже - 18-40, 40+ и 55+;
- двойки мъже (до 45 и 45+);
- смесени двойки.

Програмата предвижда в събота (8 април) да започнат мачовете при мъже индивидуално - начален час 9:30 часа, и не преди 14:00 часа - двойки мъже. Турнирът при смесените двойки ще се проведе в неделя, 9 април и ще започне не преди 10:30 часа.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!