Проблем в коляното мъчи Неделев

3356
1

Двете звезди на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев и Фернандо Виана ще се възстановят за предстоящия домакински мач с Монтана. Срещата е на 31 март в Коматево. Това увериха от щаба на "канарчетата".

Заради здравословни проблеми те не играха в спаринга на "жълто-черните" с Ботев (Гълъбово), спечелен с 2:1. Неделев е с проблем в областта на коляното, докато Виана има болки в пръст на крака, пише Топспорт. Те са подложени на лечение и се очаква да се възстановят до средата на следващата седмица.

В понеделник ще стане ясно какво е състоянието на вратаря Иван Чворович и на нападателя Омар Косоко, които също са с травми.


Още по темата: Ботев - Монтана 31/03/17
Всички новини по темата: (26)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).