Добри новини за треньора на Локо след инфаркта
Добри новини дойдоха за състоянието на треньора в ДЮШ на Локо (Пд) Милен Кунчев, който претърпя инфаркт преди няколко дни.
"Чувствам се добре! Всичко е наред! Благодаря за подкрепата!", написа младият специалист в профила си във Фейсбук.