Само ден почивка за "канарите" след фиаското на Герена

3034

Един ден почивка получиха футболистите на Ботев Пловдив след неделния си мач с Левски в София от 25-ия кръг на Първа лига.
"Канарчетата" бяха освободени от занимания само днес. Утре те се събират на първата си тренировка за тази седмица.
Припомняме, че жълто-черните ще играят на 24 март с Ботев Гълъбово контролна среща, с която да запълнят паузата в шампионата.


Още по темата: Левски - Ботев 19/03/17
Всички новини по темата: (19)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!