Бербатов: Купувайте билети, после да няма сърдити, че са свършили

3188

Димитър Бербатов благодари за сериозния интерес към благотворителния шоу мач, който планира на 14 юни в София срещу сборен отбор на Луиш Фиго.

Ето какво написа нападателят в профила си във Фейсбук:

Благодаря за сериозния интерес към мача и че купувате билети!
Остават точно три месеца, предвидливите са с предимство. После да няма сърдити, че са свършили :)))

Сигурно сте нетърпеливи да разберете следващото име... Coming soon! Списъкът е дълъг ;)


Още по темата: Благотворителен мач между отборите на Димитър Бербатов и Луиш Фиго
Всички новини по темата: (25)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!