С по два гола на Петър Андреев и Тони Лесов Локомотив-1 набор 2004 спечели като гост на Марица (Пловдив) с 4:1 в подновяването на шампионата в тази възрастова група. Двубоят се игра на стадиона в село Труд.
През по-голямата част от срещата възпитаниците на треньора Апостол Костадинов доминираха на терена и заслужено стигнаха до 3-те точки.

След този успех Локомотив-1 продължава да е непобеден. Черно-белите са на второ място в класирането на Първа група с актив от 32 точки. В следващия кръг в неделя от 12:00 часа на Лаута в директен спор за първото място излизат Локомотив-1 и Ботев (Пловдив).

Локомотив-2 също трябваше да играе срещу Асеновец (Асеновград) през уикенда, но двубоят бе отложен.