Левски прилапва новата звезда на Ботев?
Ръководството на Левски е набелязало новата звезда на Ботев (Пловдив) Фернандо Виана. Бразилецът се представя отлично от началото на годината и вкара 3 гола в четирите мача на "канарчетата".
Той дойде като заместник на Жоао Пауло и се справя със задачата.
Представянето му веднага направи впечатление на спортно-техническия директор на "сините" Даниел Боримиров, твърди "Тема спорт". Затова в Левски ще следят до края на сезона внимателно изявите на Фернандо Виана и ако продължи с добрите игри, ще започнат преговори.
В Левски са убедени, че могат да се разберат с колегите си от Ботев, а самият футболист няма високи финансови изисквания.