Императора: За нашата публика няма проблем кога е мачът, винаги са с нас (видео)
Капитанът на Локомотив Мартин Камбуров обяви, че победата над Верея ще доведе до повече самочувствие и увереност на съотборниците му.
Ето какво заяви Императора след успеха с 1:0 в старозагорския квартал "Кольо Ганчево":
Хубаво беше да тръгнем с победа в началото на пролетния полусезон. Радостното е, че успяхме. Надявам се така да продължим и занапред.
Няма значение кой е вкарал гола. Днес подадох, но важното е, че отборът победи и това ще ни даде повече самочувствие.
За нашата публика няма проблем кога е мачът. Винаги са с нас и ни подкрепят. Мисля, че им се отблагодарихме.
Вижте цялото изказване на Мартин Камбуров в прикаченото видео!
| Още по темата: Верея - Локо 20/02/17 | |
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Свали на своя телефон: Android или iOS!
| | |||||||