Малките "канари" наказаха съперник с 10:1

18:37 / 29.01.2017
2635
Юношите на Ботев изиграха две контроли през уикенда. В тях "канарчетата" записаха победа и равенство, а двете срещи се играха на базата в Коматево.

Формацията до 19 години завърши 2:2 с представителния отбор на Гигант (Съединение). През първата част двата отбора не си отбелязаха попадение, а в началото на второто полувреме Милен Златков откри за "жълто-черните".

Последва пълен обрат за гостите, а малко преди края Валентин Тодоров изравни за крайното 2:2.

Юношите до 15 години разгромиха с 10:1 Велинград U16. Момчетата на Иван Гешев вкараха по пет гола в двете полувремена, а любопитен момент е, че гостите успяха да открият резултата.

По два гола вкараха капитанът Иво Казаков, Георги Трифонов и Атанас Стоименов, по веднъж се разписаха Мартин Иванов, Томислав Георгиев, Мерт Салимехмед, а последното попадение бе автогол.