Пловдивски талант стана най-добър нападател

4887

Отборът на Виктория Волей за момчета до 14 години завърши на второ място в приятелски турнир, организиран от волейболен клуб Сливен.

В надпреварата взеха участие 4 тима - Левски (София), Арда (Кърджали), Виктория Волей (Пловдив) и домакините от Сливен.

В състезанието се игра по системата "всеки срещу всеки". Пловдивчани, водени от треньора Христо Георгиев, записаха победи над Левски и Сливен, но отстъпиха на Арда, който впоследствие спечели турнира.

Виктория Волей заслужи и един индивидуален приз. Наградата за най-добър нападател в състезанието взе Владимир Гърков.


Още по темата: Виктория Волей - сезон 2016/2017
Всички новини по темата: (109)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!