Григор Димитров: Кой не би искал да напише история?

3706

"Никога не е лесно да загубиш такъв мач", заяви Григор Димитров след епичния полуфинал срещу Рафаел Надал.
"Доволен съм от много неща, ще остана положително настроен, тръгвам си с високо вдигната глава. Рафа го заслужава, той е боец. Едно нещо мога да ви кажа - раздадох се на 100% на корта. Като цяло се чувствам добре. Със сигурност съм разочарован, но не искам да задълбавам. Това бе едва вторият ми полуфинал на турнир от Големия шлем", допълни най-добрият наш тенисист.
"Не искам да навеждам главата си и за секунда особено сега, когато играя толкова добре и се чувствам отлично. Искам да си дам шанс, да се доверя на себе си и да продължа напред. Знаех какво трябва да правя. Бях много фокусиран върху плана си. Кой не би искал да напише история особено в толкова конкурентен спорт? Знам, че в неделя един срещу друг ще излязат двама от най-великите играчи в историята и очаквам невероятен мач", завърши Гришо.


Още по темата: Григор Димитров на Аустрелиън Оупън 2017
Всички новини по темата: (22)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!